iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Nizozemská fůze vyprodukovala silného leasingového hráče

Nizozemská fůze vyprodukovala silného leasingového hráče

 
dreamstime

pondělí, 4. února 2019

Společnosti Business Lease a Terberg Leasing spojily na nizozemském trhu své síly. Dne 3. ledna tak vznikla nová organizace s názvem Terberg Business Lease Group B.V. Toto spojení bude mít příznivý dopad i na zastoupení Business Lease v České republice.

 

Fúzí vzniká společnost, které její síla umožní lépe udržovat krok se společenským vývojem, a to nejen díky široké nabídce produktů a služeb na trhu, ale také díky propojení tří značek: Terberg Business Lease, Privatelease.com a Justlease. Díky spojení má nyní skupina Terberg Business Lease vozový park o velikosti 46 500 vozů.

„Přípravy na fúzi byly dlouhé, intenzivní a důkladné. Výsledek nás velmi těší a jsme rádi, že se fúze podařila již začátkem roku,“ uvedl Paul Zekhuis, CEO skupiny AutoBinck, která je majitelem skupiny Business Lease. „Nová společnost bude mít daleko více příležitostí a díky většímu rozsahu i lepší zviditelnění na trhu.“

Business Lease se nyní zaměří na trhy v oblasti střední a východní Evropy, kde hodlá v jednotlivých národních pobočkách, včetně České republiky investovat do IT či nových produktů v zájmu dalšího zlepšování kvality poskytovaných služeb jak ve vztahu ke klientům, tak jejich řidičům.

 

 

 
 

Související články

 
 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 

Mimořádná vydání

Tour de Fleet 2019 - registrace

Den s Fleetem 2018Pardubice

Newsletter

Archiv
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz