iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Fleetové setkání v Mostě za dveřmi

Fleetové setkání v Mostě za dveřmi

 
most

čtvrtek, 14. května 2015

Druhé letošní setkání manažerů pro pořizování a správu vozových parků se odehraje ve středu 20. května v Mostě. Akci bude hostit tamní Centrum bezpečné jízdy (polygon) i autodrom, dostane se i na off-roadovou trať. Mostecký Den s Fleetem bude druhou zastávkou letošní Tour de Fleet.

 

Myšlenka celoroční roadshow pro fleetové profesionály vznikla na platformě Dnů s Fleetem, které časopis FLEET firemní automobily pořádá od roku 2007. Cílem Tour de Fleet je vytvořit systémový nástroj pro komunikaci mezi provozovateli a dodavateli vozových parků.

Ačkoli se první akce letošní „Tour“ – Den s Fleetem-Plzeň – konala na zcela novém místě a podstatně dříve, než bylo v minulosti zvykem, dokázala přilákat na 134 hostů z řad správců vozových parků, kteří reprezentovali nejen Plzeňský kraj. „Jednalo se vesměs o velmi úspěšné firmy s většími vozovými parky, jejichž zástupci odbornou akci konanou v rychle dostupném místě velmi přivítali. V Mostě bude hostů ještě podstatně více. Na myšlenku Tour de Fleet si fleetová komunita teprve zvyká, nicméně náš cíl přilákat v průběhu roku na naše akce až tisíc firemních manažerů fleetových firem je neměnný,“ říká ředitel vydavatelství Club 91, s.r.o. ing. Martin Mensa.

Také v Mostě se představí v konferenční části top řečníci v oboru. Na programu budou prezentace předních dodavatelů odvětví, přednáška, jejíž autor slibuje „zbořit mýty“ v oblasti spotřeby PHM, úvaha o tom, kolik vlastně stojí firemní auta a jedna případová studie správce lokálního vozového parku nadnárodní firmy. K testování je týden před akcí nahlášeno 86 osobních a 6 lehkých užitkových vozů. Pro testy je vytyčena silniční trať mimo areál polygonu, k dispozici bude i terénní trať a od 15 hodin dostanou hosté příležitost svézt se i na autodromu.

Do Mostu přijedou i další členové jury ankety o Hankook Firemní auto roku 2015. Titulární partner ankety, dodavatel pneumatik Hankook Tire, se poprvé představí s vlastní venkovní expozicí. Stočlenná porota je kompletní a bude zveřejněna v pondělí 18. května, tedy tři dny před akcí v Mostě. K dispozici bude mít čerstvě vytištěné mimořádné Nominační vydání časopisu FLEET, které je oficiálním katalogem nominovaných vozů a tedy i základním informačním almanachem porotců. Na akci bude opět přítomen štáb televize Sport 5, která z akce odvysílá v následujícím týdnu záznam se čtyřmi reprízami.  

Den s Fleetem 2015 – Most
Celostátní setkání manažerů pro pořizování a správu vozových parků a dodavatelů odvětví
Datum konání: 20. května 2015
Program od 9:30, registrace od 8:30
Centrum bezpečné jízdy - Polygon Most
Hořanská cesta 205
434 01  Most
www.autodrom-most.cz

Účast pro fleet manažery a další pracovníky spjaté s provozem autoparků zdarma.
Podmínkou účasti je registrace ZDE

 

 

 

 

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz