iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Raiffeisen - Leasing má nového ředitele

Raiffeisen - Leasing má nového ředitele

 
leasing-0

pondělí, 10. srpna 2015

Ředitelem oddělení autofinancování společnosti Raiffeisen - Leasing byl jmenován Jaroslav Kumbera (37 let). Na nové pozici se zaměří zejména na prohloubení spolupráce s klienty Raiffeisenbank, optimalizaci procesů a na další rozvoj spolupráce s dealery a partnerskými sítěmi. Cílem Jaroslava Kumbery je posílit tržní podíl Raiffeisen - Leasing v oblasti autofinancování.

 

Jaroslav Kumbera má dlouholeté zkušenosti s leasingovým trhem i se specifickým odvětvím autofinancování. V Raiffeisen - Leasing pracuje téměř osm let, nejdříve jako Account Manager, od roku 2009 pak jako Produktový manažer se zodpovědností za rozvoj produktů zejména v oblasti financování aut. Do skupiny Raiffeisen přišel z Leasingu České spořitelny.

Jaroslav Kumbera převzal v květnu odpovědnost za celý obchodní tým, jehož zaměřením je financování osobních a užitkových vozů. „V nové pozici se budu soustředit zejména na prohloubení spolupráce s klienty Raiffeisenbank. Je to můj klíčový úkol, protože spolupráce s pobočkami Raiffeisenbank je v rámci naší finanční skupiny důležitá a přirozená.“ vysvětluje Kumbera.

Jaroslav Kumbera se narodil v Klatovech a po studiu gymnázia se rozhodl pro Matematicko-fyzikální fakultu na Univerzitě Karlově v Praze. Jedny z prvních pracovních zkušeností získal v Leasingu České spořitelny, kde působil čtyři roky. 

 

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz