iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Tematické workshopy obohatí program Dnů s Fleetem

Tematické workshopy obohatí program Dnů s Fleetem

 
dreamstime

čtvrtek, 16. dubna 2015

Již za osm dní se fleetoví specialisté a manažeři sejdou v Plzni na letošním prvním Dnu s Fleetem. Ten de facto odstartuje celý seriál Tour de Fleet, sestávající z pěti Dnů s Fleetem a závěrečného Fleet Festivalu Praha a slavnostního galavečera s vyhlášením výsledků anket ALD Automotive Fleet Awards a Hankook Firemní auto roku 2015.

 

Časopis Fleet neustále hledá možnosti, jak tradiční Dny s Fleetem  ještě více zatraktivnit. Jendou z cest jsou i tematické workshopy. V Plzni proběhnou celkem tři. Tématem prvního bude detailní představení hybridního systému pohonu vozu Ford Mondeo HEV. Jedná se o historicky první hybridní model značky Ford na evropských trzích a zástupci automobilky představí nejen jeho techniku, ale také seznámí  s efektivním využitím výhod tohoto hybridního systému. Také druhý workshop bude zaměřen na vůz „modrého oválu“, tentokrát se ale bude jednat o detailní seznámení s modelovou řadou Transit, která v nedávné době zaznamenala rozšíření o dvojici zcela nových modelů s názvy Courier a Custom. Velmi zajímavé bude představení příkladu speciální aplikace – Ambulance Typ A Fosan Ivančice - na bázi modelu Ford Custom. Tématem bude samozřejmě i TCO užitkových modelů Fordu z pohledu „Service-Times-Engineering“.

Třetí workshop bude v gesci značek Toyota a Lexus, čímž je dáno i téma, které se opět bude zabývat hybridní technologií. Právě Toyota s ní má ze všech automobilek na světě nejvíce zkušeností a vedle samotných technických informací může nabídnout tak celou řadu příkladů úspěšného využití hybridních vozů ve vozových parcích.

Připravovaných workshopů se může zúčastnit každý z hostů plzeňského Dne s Fleetem, naplánovány jsou na odpolední část akce.

Novinkou prvního letošního Dne s Fleetem, ale i celé "Tour" bude Tour Zpravodaj, osmistránkový program akce, který bude připraven i na všechny následující akce roku.

Do ankety o Hankook Firemní auto roku je v této chvíli nominováno již 54 modelů. Zatím psoeldní přidaly své nominace značky Fiat a Mazda. Více podrovností přineseme v samostatném článku.

Stále máte možnost se přihlásit na Den s Fleetem - Plzeň, který se koná již ve čtvrtek 23. dubna. Bez registrace nebude účast možná.

 

 

Nominováno

Napsal: ifleet

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz