iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Bridgestone zavádí nová pravidla pro dodavatele a partnery

Bridgestone zavádí nová pravidla pro dodavatele a partnery

 
pneu

středa, 7. února 2018

Bridgestone Corporation (Bridgestone), největší výrobce pneumatik a gumárenských produktů na světě, zavádí nová globální pravidla pro trvale udržitelné zásobování. Ta společnosti umožní výběr kompetentních dodavatelů a poslouží také jako komunikační a optimalizační nástroj.

 

Nová pravidla odrážejí úsilí společnosti Bridgestone nastavit zásobování tak, aby bylo dosahováno dlouhodobých ekologických, sociálních a ekonomických cílů a přínosů. Pravidla platí pro veškerý nákup materiálu a služeb i pro všechny dodavatele v globálním měřítku a vycházejí z programu „Our Way to Serve“. Bridgestone si zároveň klade za cíl používat ve svých produktech „100% trvale udržitelné materiály“. Bridgestone je velkým zpracovatelem přírodního kaučuku a jeho nová pravidla definují očekávání společnosti Bridgestone ohledně řešení zásadních problémů v rámci komplexního globálního řetězce pro dodávky přírodního kaučuku. Rozsáhlý dokument s pravidly se zaměřuje na čtyři hlavní oblasti: transparentnost, soulad s předpisy, kvalita, náklady a dodávky plus inovace a metody trvale udržitelného zásobování.

Během nadcházejících 18 měsíců bude Bridgestone spolupracovat se svými dodavateli a partnery, aby bylo zaručeno, že pravidla obdrželi a rozumí jim. Po přijetí pravidel obdrží dodavatelé dotazník. Bridgestone aktuálně připravuje dodatečné hodnocení dodavatelů z hlediska zpětné dohledatelnosti původu přírodního kaučuku a bude spolupracovat s ostatními podniky v odvětví i kvalifikovanými odborníky na podpoře nepřetržitého monitorování dodržování pravidel ze strany dodavatelů.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz