iFLEET » Aktuality » Fleet dodavatel » Servisy BestDrive nabídnou vlastní pneumatiky

Servisy BestDrive nabídnou vlastní pneumatiky

 
pneu

středa, 3. dubna 2019

Servisní síť BestDrive je mnoha firemním zákazníkům dobře známa. Jejím provozovatelem je společnost ContiTrade, která spadá do portfolia výrobce pneumatik Continental Barum. Ta se také rozhodla vytvořit pro servisní síť vlastní značku pneumatik.

 

Pneumatika BestDrive se bude vyrábět v letním i zimním provedení pro osobní a lehké užitkové automobily. Nabídka zahrnuje v případě letních pneu pro osobní vozy 64 rozměrů v průměrech od 14 do 18 palců. „BestDrive pneumatika je výsledkem celoevropského projektu, na kterém se podíleli kolegové z celého regionu EMEA a zejména konstruktéři v Německu. Cílem je nabídnout zákazníkům vlastní pneumatiku, která bude nositelem našeho sdělení You drive, we care, tedy: Vy jezdíte, my se staráme. Kromě vynikajících technických vlastností nabízí naše pneumatika konečnému zákazníkovi i benefity v podobě BestDrive Garance a BestDrive Záruky spokojenosti“, říká ředitel marketingu Ing. Roman Stiksa.

Zmíněná BestDrive Garance nabízí zákazníkům komplexní ochranu proti neopravitelnému poškození pneumatiky. Tato služba je v portfoliu servisní sítě již několik let, novinkou k BestDrive pneumatice je ovšem tzv. BestDrive Záruka spokojenosti, která zaručuje vrácení peněz v případě, že bude zákazník s těmito novými osobními pneumatikami z jakéhokoli důvodu nespokojen.

Většina rozměrů pneumatiky BestDrive dosahuje u osobních plášťů hodnoty valivého odporu C a brzdění na mokru B. Speciální konstrukce lamel v kombinaci s velkým počtem příčných drážek zvyšuje počet záběrových hran, čímž zlepšuje záběr a brzdění na mokré vozovce i při postupném opotřebování pneumatik.Společnost slibuje také vysoký jízdní komfort s redukovanou hladinou hluku a příznivou provozní ekonomiku. Optimalizované silika směs a hustá struktura lamel na obou ramenech má vést k lepšímu chlazení v oblasti ramen a tím ke snížení valivého odporu. Z toho vyplývá nízká spotřeba paliva a také zvýšený kilometrový výkon.

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz