iFLEET » Aktuality » Vychází mimořádné vydání Eco Fleet

Vychází mimořádné vydání Eco Fleet

 
ekologie-0

čtvrtek, 24. září 2015

Svět si natolik zvyká v zájmu zvýšení prodeje používat výraz Eco ve spojení s čímkoliv, že se klidně může i stát, že to slovo podlehne jakési inflaci. Když totiž někdy v budoucnosti bude všechno Eco, ztratí ta tři písmena svůj význam.

 

V obsahu naleznete jak články zabývající se problematikou CNG, jeho ekonomikou provozu, bezpečností a perspektivami rozvoje, tak i zcela objektivní kalkulace, zda se vyplatí benzin nebo nafta. Otevřená pak zůstává otázka, zda se přídomkem Eco mohou chlubit jen vozy na alternativní paliva, resp. s alternativním pohonem. Proč by například nemohly být konvenční spalovací motory více ekologické než jejich alternativy.

Stranou nezůstaly samozřejmě ani hybridy, jejichž rozvoj v poslední době nabírá na rychlosti a technika Plug-in se objevuje u stále více výrobců. Elektromobily pak představují samostatnou kapitolu a její jakási podsložka vozidel na palivové články pak spoluvytváří technologickou skupinu, která si na větší rozšíření v běžném uživatelském prostředí bude muset ještě nějakou dobu počkat.

Snažili jsme se zachytit současnou ekologickou automobilovou scénu, která se však dynamicky vyvíjí a jistě nám brzy nabídne nové výhledy do budoucna. 

Odkaz na Eco Fleet 2015

Napsal: redakce

 
 

Související články

 

Komentáře k článku

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve příhlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz