iFLEET » Archiv

FLEET 3 / 2006

 
 

Vybrané články

Dolce mobilita

Dolce mobilita

 

Společnost Nestlé Česko s.r.o. u nás patřila mezi první velké uživatele služby full service operativního leasingu. Této formy akvizice a správy vozového parku se drží dodnes. Neznamená to však, že by se její management... celý článek »

 
Alkoholová auta

Alkoholová auta

 

O alternativních palivech se v souvislosti se stále dražší ropou a jejími produkty mluví v poslední době často. A nejen mluví. Na světě je již celá řada systémů, které je využívají. Patří mezi ně také vozy spalující... celý článek »

 
Víceúčelové navigační systémy

Víceúčelové navigační systémy

 

Satelitní navigace se stává pomalu ale jistě běžnou součástí výbavy automobilu. Kromě vestavěných přístrojů či rádií obsahujících navigaci se stále více prosazují také mobilní přístroje. Jejich nabídka se v současnosti... celý článek »

 
Jak vybírat monitorovací systém

Jak vybírat monitorovací systém

 

V současné době je na našem trhu nabízeno velké množství různých telematických systémů využívajících polohové informace GPS a komunikace pomocí sítě GSM. Výhody těchto systémů pro Fleet management podnikových flotil... celý článek »

 
Ford transit kombi 300 mwb 2,2 tdci

Ford transit kombi 300 mwb 2,2 tdci

 

Mezi užitkovými vozy představuje Ford Transit stálici, na kterou sází nejedna firma. Konkurence se ale v poslední době snaží a po přílivu novinek jiných značek museli u Fordu stávající generaci výrazně omladit. Mezi... celý článek »

 
Tco: počítejte důkladně

Tco: počítejte důkladně

 

Otázku „Kolik nás to všechno vlastně stálo?“ si může položit leckdo. Měl by si ji však pokládat zejména manažer zodpovědný za nákladovost provozu firemního vozového parku. Lépe řečeno, měl by se ptát spíš „Kolik nás to... celý článek »

 
Ojeté automobily: ano, nebo ne?

Ojeté automobily: ano, nebo ne?

 

Hovoříme-li o firemních automobilech a jejich akvizici, rozumíme vždy téměř automaticky nové vozy. A je skutečně realitou, že firmy dnes vzhledem k možnostem výhodného financování a záručním podmínkám volí především... celý článek »

 
Zůstatkové hodnoty automobilů

Zůstatkové hodnoty automobilů

 

Určit správně cenu ojetého automobilu není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Čím více dochází k různým výkyvům trhu, tím je orientace v různých cenových relacích složitější a předpovídat bez vhodných... celý článek »

 
Kdo to byl?

Kdo to byl?

 

Novela zákona o provozu na pozemních komunikacích (zákon o silničním provozu) přinesla do dopravního systému řadu změn a novinek. Jednou z nich je povinnost provozovatele vozidla spolupracovat s policií a některými... celý článek »

 
Neznačkově, přesto kvalitně

Neznačkově, přesto kvalitně

 

Servisních konceptů na našem trhu stále přibývá. Mimo jiné proto, že se velcí dodavatelé snaží podporovat své obchodní partnery a kromě samotných produktů jim poskytnout pro boj s konkurencí i zbraně ve formě zajímavé... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz