iFLEET » Archiv

FLEET 3 / 2005

 
 

Vybrané články

Aktuální témata fleet managementu

Aktuální témata fleet managementu

 

Fleetové odvětví se v jednotlivých členských zemích evropské unie nachází v rozdílných stádiích vývoje a především nové členské státy EU mají díky tomu příležitost poučit se z chyb starších členů, zemí, ve kterých se... celý článek »

 
Car policy: definice potřeb

Car policy: definice potřeb

 

Nabídka trhu je dnes obrovská. Prakticky v každé automobilové kategorii si lze vybírat z celé řady nabídek a pro firemní vozy, které jen málokdy náležejí do některého z okrajových segmentů, to platí dvojnásob. Vybírat... celý článek »

 
Chytře, ekonomicky a účelně

Chytře, ekonomicky a účelně

 

Kategorie vozů se skříňovou karoserií a pětimístným uspořádáním interiéru je možná výraznějším „crossoverem“, než všechny pokusy o kombinování vozů SUV a kombi. Co může být pro drobného živnostníka, ale i větší firmu... celý článek »

 
Co příště?

Co příště?

 

Další číslo FLEETu vychází 21.11.2005. Vedle řady novinek, aktualit a osvětových článků ze světa vozových parků tentokrát "zamotáme hlavu" fleet manažerům a jejich nadřízeným. Vybereme totiž "fleet favority", zajímavé... celý článek »

 
Když má fleet 500 vozidel

Když má fleet 500 vozidel

 

Vozový park, který zahrnuje osobní vozy, lehké užitkové vozy, multicary, středně velká nákladní vozidla nad 7,5 tuny, těžké nákladní vozy nad 12 tun, auta s různými nástavbami a technikou a k tomu ještě rozličné... celý článek »

 
Nástavby luv

Nástavby luv

 

Existuje řada oborů ve kterých provozovatelé autoparků nevystačí s běžnou nabídkou sortimentu lehkých užitkových vozů od automobilek a musí je opatřit specializovanými funkčními nástavbami. Firem, které tyto přestavby... celý článek »

 
Odznaky úspěchu a moci ii

Odznaky úspěchu a moci ii

 

Vozy spadající do segmentu vyšší třídy jsou často nejluxusnějšími automobily, jaké se ve firemním autoparku vyskytují. A platí to často i pro společnosti, které by si z čistě finančního hlediska mohly rozdíl v ceně mezi... celý článek »

 
Pořád otevřeno...

Pořád otevřeno...

 

Trh operativního leasingu se u nás svými ročními objemy nasmlouvaných vozidel stále zvětšuje a správci autoparků a příslušní manažeři se v této oblasti trhu orientují stále lépe. Neúprosná realita diktuje především... celý článek »

 
 
 
 
 

5. května 1323/9
140 00 Praha 4

Tel.: +420 261 221 953
Tel.: +420 241 409 318

Fax: +420 241 403 333
E-mail: info@iFLEET.cz